Sestdiena, 2. maijs
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
weather-icon
+21° C, vējš 4.92 m/s, R-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Pagarina izstrādes termiņus vairākiem likumiem

Valdība pagarinājusi izstrādes termiņus vairākiem likumiem veselības aizsardzības jomā.

Valdība pagarinājusi izstrādes termiņus vairākiem likumiem veselības aizsardzības jomā. Grozījumi attiecas uz Veselības aizsardzības likumu, Veselības aprūpes finansēšanas likumu un Likumu par zaudējumu atlīdzību ārstniecības rezultātā veselībai radītā kaitējuma gadījumā.
Veselības ministrija uzsver, ka, gatavojot veselības aizsardzības likumprojektu un izvērtējot veselības aprūpes nozari reglamentējošos normatīvos aktus, secināts – veselības aizsardzības likumprojekta saturam jāaptver ne tikai veselības aprūpe, bet arī tādas jomas kā vides veselība, veselības veicināšana, atkarību uzraudzība, farmācija u. c. Programmas “Cilvēkresursu attīstība veselības aprūpē 2006. – 2015. gadam” ieviešanas plāns paredz izstrādāt ārstniecības personu profesionālās darbības civiltiesiskās apdrošināšanas principus un normatīvos aktus līdz 2008. gadam.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.