«Hansabankas» tradicionālajās klientu dienās šogad pie baušķeniekiem bija ieradies barons Minhauzens no Duntes.
“Hansabankas” tradicionālajās klientu dienās šogad pie baušķeniekiem bija ieradies barons Minhauzens no Duntes. Ar saviem brīnumu stāstiem un jautrām izdarībām viņš bankas klientus Bauskas pilī izklaidēja vairākas stundas. Pilī brīnumus demonstrēja arī iluzionists, viesiem bija iespēja fotografēties seno laiku augstmaņu kostīmos.
“Hansabankai” šogad ir 15 gadu jubileja. Bauskā tā darbojas kopš 1995. gada 1. septembra. Filiāles vadītāja Antra Cirvele stāstīja, ka pašlaik bankā strādā ap 20 darbinieku. Šis gads bijis nozīmīgs ne tikai ar telpu remontu viesnīcas ēkā, bet arī ar daudziem jauninājumiem, papildu pakalpojumiem, ko var izmantot klienti.
Jau par tradīciju kļuvusi skolotāju prēmēšana. Šogad “Hansabanka” Bauskas Domei nodeva pilnvaras pasniegt prēmijas trim pilsētas pedagogiem. “Šī ir bankas tradīcija, ko īstenojam jau vairākus gadus. Šoreiz prēmijas esam sarūpējuši trim pedagogiem, pašvaldības ziņā ir izlemt, kuri tās pelnījuši,” stāsta A. Cirvele.