Sestdiena, 2. maijs
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
weather-icon
+3° C, vējš 2.36 m/s, DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Iespēja nevalstiskajām organizācijām

Arī Bauskas rajona nevalstiskās organizācijas var piedalīties Sabiedrības integrācijas fonda izsludinātā projektu konkursā.

Arī Bauskas rajona nevalstiskās organizācijas (NVO) var piedalīties Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) izsludinātā projektu konkursā. Tajā var piesaistīt Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta līdzekļus. Tā informē Bauskas rajona Padomes Attīstības un plānošanas nodaļas galvenā speciāliste Egija Stapkēviča.
Informatīvais seminārs par ieceru konkursu Jelgavā notiks 13. novembrī. Sabiedriskās organizācijas var startēt “NVO darbības atbalsta programmā”, “NVO kapacitātes stiprināšanas programmā” un “NVO projektu programmā”. Tā minēts SIF interneta mājaslapā . Tur var izlasīt pasākuma nolikumu un atrast projekta iesnieguma veidlapas. Ieceru iesniegšanas termiņš ir 2008. gada 10. janvāris.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.