Bauskā atklāta jauna tūrisma aģentūra «Aventour».
Bauskā atklāta jauna tūrisma aģentūra “Aventour”. To nodibinājusi un vada Vineta Rimša, tūrisma uzņēmējdarbības vadības speciāliste.
Vinetas palīdze ir Ieva Lisovska, Bauskas vakara vidusskolas 12. klases absolvente. Aģentūra izveidota, sadarbojoties ar Hipotēku banku. Skaidro Vineta Rimša: “Internetā atradu informāciju par Eiropas Savienības struktūrfondu finansēto programmu “Altum”, ko īsteno banka. Uzrakstīju biznesa plānu un saņēmu finansējumu aģentūras izveidei. Mana konsultante ir firmas “Digitour” īpašniece Digna Čudare. Viņai ir liela pieredze tūrisma biznesā. Mums izveidojās cieša sadarbība. Zinu, ka pilsētā jau ilgstoši strādā firma “Bauskas tūrists”, bet konkurence mani nebiedē. Katra var izvēlēties savām iespējām atbilstīgāko maršrutu.”
Digna Čudare, kuras vadītais uzņēmums “Digitour” galvenokārt sniedz pakalpojumus korporatīvajiem klientiem, secina: “Vislabākā ir mutvārdu reklāma, kad ceļotāji cits citam iesaka maršrutus, kas pašiem šķituši vilinoši.” Konsultante ir pārliecināta, ka Vinetai darbs veiksies, jo viņai ir gan atbilstīga izglītība, gan interese un vēlēšanās strādāt patstāvīgi.
Jaunās aģentūras vadītāja daudz un bieži ceļo. Tie gan nav atpūtas braucieni, jo Vinetas uzdevums ir pārliecināties, vai viesnīcu un ekskursiju serviss atbilst solītajam. Nesen viņa atgriezās no Spānijas, kur veica viesnīcu izpēti.
Aģentūra sadarbosies ar lielajiem tūrisma operatoriem “Novatours”, “Tez – Tour”, “Alida Tour” un citām firmām. Tiek piedāvāti lidmašīnu čarterreisi un ceļojumi ar autobusiem, individuālu maršrutu izstrāde un citi pakalpojumi. Aģentūra ir nodibināta, lai iedzīvotājiem atvieglotu gatavošanos ceļojumam, jo visus darījumus, ieskaitot vīzu noformēšanu, tagad varēs veikt Bauskā. Vineta Rimša spriež, ka nākotnē “Aventour” varētu izstrādāt un piedāvāt klientiem savus maršrutus, bet pagaidām jaunizveidotās firmas pamatuzdevums ir sadarbība ar citiem tūrisma operatoriem. Aģentūra pašlaik veido savu interneta mājaslapu.