Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, A-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Trušu pilsētiņa Vecumniekos aicina

Vecumnieku pagasta «Birzēs» 30. maijā atklāja neparastu objektu – trušu pilsētiņu. Tās saimnieks Ojārs Narvils jutās samulsis, ka viņa iecere nokļuvusi tik plašā uzmanības lokā. Ojāra Narvila vēlēšanās – lai visas paaudzes jūt to, ko dod saskarsme ar dabu un dzīvu radību.

Nav žēlotas pūles, lai no brikšņiem izveidotu vietu, kur tagad izliktas vairāk nekā 30 īpaši būvētas mājiņas, kurās var aplūkot dažādu šķirņu garaušus. Mērķis ir izveidot plašāko trušu kolekciju Eiropā.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.