Sestdiena, 31. janvāris
Tekla, Violeta
weather-icon
+-17° C, vējš 0.45 m/s, Z vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Vecumniekos pirmo reizi svinēs Tēvu dienu

Sestdien, 7. septembrī, Vecumnieku novada parkā pirmo reizi tiks svinēta Tēvu diena, ko rīko Vecumnieku vecāku klubiņš, vēstīts pašvaldības mājaslapā vecumnieki.lv.

Tēvu dienas svētkos bez maksas aicinātas piedalīties ģimenes – tēti un mammas, vecvecāki ar lielākiem un mazākiem bērniem, informē klubiņa pārstāvis Ingus Liepa.

Svētki sāksies pulksten 15 ar tēvu un bērnu ratu gājienu no Vecumnieku novada domes ēkas līdz parkam, kur notiks radošas un sportiskas aktivitātes – darbnīcas, sacensības tētiem, izklaides lieliem un maziem. Pasākuma kulminācija būs Ģimenes putras vārīšana, sarīkojuma noslēgumā notiks disenīte bērniem.

Vecumnieku vecāku klubiņa dalībnieki ar Tēvu dienas svētkiem, tētu un bērnu gājienu vēlas pievērst sabiedrības uzmanību tēva neatsveramajai nozīmei bērna un ģimenes dzīvē. «Līdz ar Tēvu dienas svinēšanas iedzīvināšanu mēs pasakām paldies ikvienam lieliskajam tētim, kādu mums ir ļoti daudz,» uzsver pasākuma koordinatore Vita Vēvere.

Tēvu diena kā oficiāli svētki Latvijā septembra otrajā svētdienā, šogad – 8. septembrī, atzīmējami jau piekto reizi, taču aizvien gandrīz puse Latvijas ģimeņu nezina, kad īsti tā ir. Tāpēc Vecumnieku vecāku klubiņš pirmo reizi novadā rīko sirsnīgu, ģimenisku un plašu pasākumu – Tēvu dienas svinības.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.