Otrdiena, 27. janvāris
Ansis, Agnis, Agneta
weather-icon
+-9° C, vējš 2.14 m/s, ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Bauskā spēlēs Mazura trenēts basketbola klubs

Sporta namā «Mēmele» Bauskā 7. septembra vakarā būs pirmssezonas pārbaudes spēle starp Panevēžas (Lietuva) basketbola klubu «Lietkabelis» un Saratovas (Krievija) klubu «Avtodor». Tā informē basketbola aktīvists Zintis Alksnis.

«Avtodor» vienību šogad trenē bijušais baušķenieks Nikolajs Mazurs. Pagājušajā sezonā vienība 30 spēlēs izcīnīja 20 uzvaras Vienotajā basketbolā līgā. Šogad plānots uzsvaru likt uz jauniem un talantīgiem basketbolistiem, attiecīgi nolīgstot baušķenieku, kuram ir liela pieredze darbā ar jauniem sportistiem. Tā liecina ziņu aģentūras LETA informācija.

Savukārt Panevēžas «Lietkabelis» aizvadītajā Baltijas Basketbola līgas sezonā cīnījās par medaļām un ir viena no labākajām Lietuvas vienībām.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.