Svētdiena, 25. janvāris
Zigurds, Sigurds, Sigvards
weather-icon
+-11° C, vējš 2.31 m/s, DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Skolēnu mācību uzņēmumi pirms Ziemassvētkiem piedāvās dāvanas

Zemgales reģiona skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) ikgadējais Ziemassvētku gadatirgus notiks piektdien, 15. decembrī, Bauskas autoostā.

Tirdziņā par draudzīgām cenām varēs iegādāties skolēnu darinātas dāvanas Ziemassvētkiem, praktiskas un noderīgas lietas ikdienai, vēsta rīkotāju pārstāve Rita Straumīte no Īslīces vidusskolas. Tirgošanās ritēs no pulksten 11 līdz 15.

Pircējiem savus ražojumus piedāvās skolēni no Bauskas, Īslīces, Iecavas, Rīgas un citām vietām. Jauniešu veikumu vērtēs žūrija – uzņēmēji un citu jomu profesionāļi, piešķirot savas simpātiju balvas, kā arī nosaucot labāko pārdošanas komandu, kvalitatīvāko, inovatīvāko, videi draudzīgāko un zināšanās balstītu produktu, labāko reklāmu un stendu, kā arī Ziemsvētku dāvanu un sociālo atbildīgāko SMU.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.