Sestdiena, 24. janvāris
Krišs, Ksenija, Eglons, Egle
weather-icon
+-17° C, vējš 1.85 m/s, A-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Suminās Bauskas un Rundāles novada gudrākos bērnus

Bauskas Rātsnamā otrdien, 15. maijā, apbalvos Bauskas un Rundāles novada zinošākos un gudrākos skolēnus.

Bauskas novada izglītības nodaļas metodiķe Līga Kirilko informē, ka uzslavas rakstus un naudas balvas pasniegs 1. vietu ieguvējiem no Bauskas un Rundāles novada. Suminās arī šo skolēnu pedagogus.

Pasākumā sveiks arī Bauskas Valsts ģimnāzijas (BVĢ) skolnieci Paulu Nikolu Pūri. Jaunietes zinātniski pētnieciskais darbs Zemgales reģionā ieguva 1. vietu. Pārējie 13 skolēni no BVĢ, Bauskas 2. vidusskolas, Uzvaras vidusskolas, kuri tika aicināti prezentēt darbus valsts konferencē, uzslavas rakstus un naudas balvas saņems mācību iestādēs. Suminās arī skolēnus, kuri uzrādījuši labus rezultātus valsts olimpiādēs.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.