Ceturtdiena, 11. decembris
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
weather-icon
+6° C, vējš 0.45 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

«Bauskas Vēstis» iznāks mazākā tirāžā

Bauskas novada domes apvienotajā finanšu un vides un attīstības komitejas sēdē deputāti lēma par informatīvā izdevuma «Bauskas Vēstis» iznākšanu nākamajā gadā.

Sēdē, kas notika 12. decembrī, par lēmumprojektu ziņoja sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists Artūrs Dulbe. Viņš informēja, ka laikrakstu «Bauskas Vēstis» paredzēts izdot reizi mēnesī (šogad tas iznāk divreiz mēnesī) un mazākā tirāžā – iepriekšējo astoņu tūkstošu vietā būšot pieci tūkstoši eksemplāru.

Deputātu Juri Landorfu interesēja, kā noskaidrots nepieciešamais tirāžas apjoms. A. Dulbe un izpilddirektors Jānis Kalinka skaidroja, ka bijušas diskusijas, arī ar nodaļas vadītāju Ievu Šominu, un panākta vienošanās par šādu tirāžu. «Vairāk avīzi izplatīsim pagastu pārvaldēs,» informēja J. Kalinka. Deputātus interesēja avīzes maketēšana – vai būs nepieciešamais speciālists? A. Dulbe informēja, ka speciālists būs, vienīgi ar mazāku slodzi.

Vairākums nobalsoja par šo lēmumu. Deputāti vēl par to lems Bauskas novada domes sēdē 19. decembrī.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.