Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Jaungada brīvdienās Bauskas novadā autovadītāji brauc bez obligātās apdrošināšanas

Vakar, 1. janvārī, Dienvidzemgales iecirkņa amatpersonas preventīva rakstura reida laikā Bauskā no plkst. 15 līdz 17 pārbaudīja 70 transportlīdzekļus.

Kā skaidro Gita Gžibovska, Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste, konstatēti pārkāpumi – diviem automobiļu vadītājiem nebija civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas jeb OCTA, tāpat fiksēts gadījums, kad persona, pārvietojoties ar transportlīdzekli, nelietoja drošības jostu.

Bauskas novadā 31. decembrī plkst. 14.43 reģistrēts ģimenes konflikts. Vīrietis, būdams agresīvi noskaņots, lamājās ar necenzētiem vārdiem un draudēja sievai ar fizisku izrēķināšanos. Pieņemts policijas lēmums par nošķiršanu, informē G. Gžibovska.

Izmantots ilustratīvs foto no Valsts policijas arhīva.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.