Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+3° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

"Svētku galds" ienāk Bauskas slimnīcā – brīvprātīgie sniedz prieku un sirsnību pacientiem

Organizācija “Hospiss LV” labdarības projektā “Svētku galds” jau piecus gadus dodas pie nedziedināmi slimajiem – ar cienastu aiziet pie tiem, kurus smaga slimība piespiedusi slimnīcā būt ilgstoši. Tagad arī Bauskas slimnīcā tiek veidota brīvprātīgo komanda, kas ik nedēļu dosies pie pacientiem, portālu informēja organizācijā.

Ceturtdien, 21.novembrī, “Hospiss LV” un Bauskas slimnīca svinīgi parakstīja sadarbības līgumu par brīvprātīgo labdarības projekta “Svētku galds” ieviešanu arī Bauskā. Organizācijā skaidro, ka šis ir trešais sadarbības projekts, kas tiks organizēts ārpus Rīgas reģiona, un “Hospiss LV” ir ļoti pateicīgi gan par iespēju uzņemt brīvprātīgo pulkā jaunus brīvprātīgos, gan par reģionu slimnīcu silto uzņemšanu un atsaucību.

“Brīvprātīgais darbs nav iegriba, pēkšņi radies impulss izdarīt kaut ko labu. Šis darbs ir apsolījums un apņemšanās, pat pienākums. Pienākums pret vistrauslākajiem cilvēkiem, pret tiem, kuriem nevar pateikt, ka atnākšu citu dienu, reizi vai mēnesi. Hospiss pacienta tad var arī vairs nebūt. Brīvprātīgais ir apbrīnojams cilvēks savas nesavtības un sirds plašuma dēļ,” teic “Hospiss LV” valdes locekle Ilze Zosule.

SIA “Bauskas slimnīca” Margarita Epermane un “HospissLV” valdes locekle Ilze Zosule līguma slēgšanas brīdī Bauskas slimnīcā ceturtdien, 21. novembrī. Foto: Publicitātes foto

“Bauskas slimnīca ir pati pirmā slimnīca, kura uzmeklēja mūs par sadarbības iespējām, nevis otrādi, par ko jo īpašs prieks! Vēl jo vairāk pirmajā sadarbības dienā uz Bauskas slimnīcas aprūpes un terapijas nodaļu pie pacientiem devāmies ar slimnīcas valdes locekles Margaritas Epermanes sarūpēto un ziedoto cienastu – gardu čia pudiņu ar augļiem. Pacientiem bija liels prieks par mūsu ierašanos un izskanēja sirdi sildošs jautājums: “Vai jūs rītdien atkal atnāksiet?”

Tik drīz vēl neatnāksim, bet redzam, ka Bauskas brīvprātīgo komanda būs jaudīga un ar lielu slimnīcas vadības un darbinieku atbalstu, kas sola regulāras iknedēļas vizītes,” pauž organizācijā “Hospiss LV”.

Bauskas slimnīca pateicas ikvienam brīvprātīgajam, kurš pieteicās dalībai “Svētku galda” projektā. Lai pieteiktos Bauskas brīvprātīgo pulciņam, jāaizpilda pieteikuma anketa hospiss.lv mājaslapā.

“HospissLV” aicina atbalstīt labdarības projektus ar ziedojumu, ko var izdarīt šeit:

AS SWEDBANK LV45HABA0551047755702

AS SEB BANKA LV12UNLA0055001828236

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.