Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 0.45 m/s, D vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Iecavā autovadītājs zaudē kontroli pār auto un ietriecas kokā (2)

Otrdien, 29. aprīlī, neilgi pēc septiņiem vakarā Iecavā kāds vīrietis nevarēja novaldīt savu automašīnu “Opel” un notika avārija.

Valsts policijas pārstāve Rūta Strautniece ziņo, ka “Opel” vadītājs nepamatoti iebrauca pretējā braukšanas virziena joslā, nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās kokā, bojājot to.

Ceļu satiksmes negadījumā neviena persona fiziski necieta. Par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process. 

Foto: ilustratīvs foto no arhīva

BauskasDzive.lv ikona Komentāri (2)

Janka
18:06 30.04.2025
Kāpēc nav nekādas ziņas par sasisto policijas busu pirmdienas vakarā pie Mēmeles tilta? Kaut ko grib noklusēt?
Kraken
19:04 30.04.2025
Paši jau neies sevi apkaunot🤣

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.