Otrdiena, 31. marts
Gvido, Atvars
weather-icon
+9° C, vējš 0.89 m/s, Z-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Visa svētdiena - florbolam

Sporta namā «Mēmele» vakar, 29. oktobrī, notika Latvijas skolu 2000. gada kausa izcīņas priekšsacīkstes.

Sporta namā «Mēmele» vakar, 29. oktobrī, notika Latvijas skolu 2000. gada kausa izcīņas priekšsacīkstes.
Trijās klašu grupās par vietu pirmajā trijniekā sacentās 15 komandu no vairākiem rajoniem, vēstī florbola treneris Normunds Grunckis. Mūsu rajonu pārstāvēja Bauskas 1. un Misas vidusskola. 10. – 12. klašu grupā Bauskas 1. vidusskolas puiši izcīnīja 2. vietu, 8. – 9. klašu grupā šīs pašas skolas florbolistiem 3. vieta. Mazākie spēlētāji, kuri mācās 6. un 7. klasē, arī bija priecīgi, jo iekļuva trijniekā un turpinās cīnīties par kausu, tāpat kā Misas vidusskolas meitenes.
Pēc jauniešu turnīra risinājās Latvijas 8. florbola čempionāta B grupas sacensības. «Bauskas klēts 2» komanda jaunajā sezonā pirmo reizi spēlēja savās mājās ar «Ķekavu 2» (līdz avīzes nodošanai tipogrāfijā rezultāts nebija zināms). «Bauskas klēts 1» komanda sestdien, 28. oktobrī, Cēsīs aizvadīja šīs sezonas trešo spēli. Šoreiz «melnā diena» bija vārtsargiem, un mūsējie zaudēja Cēsu «Lekringam» ar 1:8.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.