Otrdiena, 31. marts
Gvido, Atvars
weather-icon
+9° C, vējš 0.89 m/s, Z-ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Pilsētā uzstādīta jau otrā LMT antena

Kopš pirmdienas, 13. novembra, Bauskā darbojas jau otrā «Latvijas Mobilā Telefona» GSM – 900 bāzes stacija.

Kopš pirmdienas, 13. novembra, Bauskā darbojas jau otrā «Latvijas Mobilā Telefona» (LMT) GSM – 900 bāzes stacija. Antena uzstādīta uz «Lattelekom» ēkas jumta, informē LMT sabiedrisko attiecību grupas darbinieks Arnis Zvirbulis. Rajonā LMT uzstādījis jau septiņas bāzes stacijas: Iecavā, Grenctālē, Vecumniekos, Bārbelē, Skaistkalnē, Rundālē un Vecsaulē.
Lai pilnībā nodrošinātu Bauskas rajona iedzīvotājus ar mobilajiem sakariem, būtu nepieciešams ap 30 līdz 40 bāzes staciju. Bet to būvi ietekmē vairāki nosacījumi, arī ekonomiskā situācija valstī, saimnieciskā rosība rajonā, kā arī pašvaldību vēlme attīstīt modernu sakaru infrastruktūru.
Oktobra sākumā Bauskas rajonā bija vairāk nekā 4000 LMT abonentu (30% Bauskā, 70% pārējā rajona teritorijā). LMT mobilo sakaru lietotāju īpatsvars mūsu rajonā ir apmēram 7,7 procenti no iedzīvotāju skaita.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.