Trešdiena, 1. aprīlis
Dagnis, Dagne
weather-icon
+3° C, vējš 0.89 m/s, Z-ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Televīzijas ļaudis atceras barikādes

Vecumnieku vidusskolā 25. janvārī bija ieradusies kādreizējā Latvijas Televīzijas žurnāliste Velta Puriņa un operators Ainārs Ašaks.

Vecumnieku vidusskolā 25. janvārī bija ieradusies kādreizējā Latvijas Televīzijas žurnāliste Velta Puriņa un operators Ainārs Ašaks. Viņi dalījās atmiņās un pārdzīvojumos par barikāžu laiku.
V. Puriņa stāstīja par TV žurnālistu darbu barikāžu dienās. Televīzija darbojusies visu diennakti, ziņojot par jaunākajiem notikumiem. A. Ašaks stāstīja, kā filmējis Interfrontes sapulcēs, kur to darīt bijis aizliegts. Uz viņa pleca atradusies soma, kurā darbojusies videokamera.
Barikāžu desmitgadi atzīmējot, skolā notika literārais konkurss «Brīvības barikādes aizstāvot», 25. janvārī tika apbalvoti laureāti.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.