Jauns mācību gads sākas ar jaunu vai jau ierastu skolēna ceļu uz mācību iestādi. Kā ik gadu, par bērnu drošību, sākot mācības, īpaši rūpējas policisti un citas institūcijas.
Jauns mācību gads sākas ar jaunu vai jau ierastu skolēna ceļu uz mācību iestādi. Kā ik gadu, par bērnu drošību, sākot mācības, īpaši rūpējas policisti un citas institūcijas. Autovadītāji un skolas bērni 1. septembrī Bauskā bijuši disciplinēti. To apstiprināja Bauskas rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas priekšnieks Pēteris Rauduve. Viņš uzskata, ka visbīstamākā vieta pilsētā ir pie 2. vidusskolas, kur joprojām nav atrisinātas gājēju plūsmas pārvietošanās iespējas. Ierīkoto pāreju gan skolēni, gan veikala apmeklētāji izmanto nelabprāt.
Savukārt Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar akciju sabiedrību «Hansabanka» pilsētas skolu 1. klašu audzēkņiem dāvāja atstarotājus. 2. septembrī Bauskā pie bērniem devās CSDD Bauskas nodaļas priekšnieks Ingurs Kugrēns un «Hansabankas» Bauskas filiāles vadītāja Antra Cirvele.