Piektdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis
weather-icon
+12° C, vējš 1.79 m/s, A-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Par ziedojumiem izgatavots zvans

Bauskas luterāņu baznīcai izgatavots jauns zvans.

Bauskas luterāņu baznīcai izgatavots jauns zvans. Tas izliets a/s «Liepājas metalurgs». Tērauda zvans kopā ar mēli sver 142 kilogramus, naudu tā izgatavošanai draudzes ļaudis vākuši kopš pavasara, informē Guntis Macpans, draudzes priekšnieks. Ierosinātāja bija draudzes locekle Maruta Reinfelde, kura katru mēnesi no saviem ienākumiem atlika naudu tieši šim mērķim. Līdzekļi zvanam tika savākti diezgan ātri.
Jaunais zvans no 31. augusta apskatāms baznīcas priekštelpā. Tas ir lielāks nekā iepriekšējais.
Ziedojumu vākšana turpinās, ikviens ir aicināts dot savu artavu. Zvana tornim jāizgatavo jauni vairogi, durvis, jāremontē grīda. Torņa iekšpuse jāiztīra un jāsagatavo zvana uzstādīšanai, informē draudzes mācītājs Aivars Siliņš.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.