Otrdiena, 21. aprīlis
Marģers, Anastasija
weather-icon
+15° C, vējš 2.24 m/s, A vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Spriedze neatslābst līdz beigu signālam

«Bauskas klēts 1» florbola komanda sestdien, 4. oktobrī, līdzjutējus sporta namā «Mēmele» priecēja ar labu spēli, bet noslēgumā zaudēja Cēsu «Lekringam» – 4:6.

«Bauskas klēts 1» florbola komanda sestdien, 4. oktobrī, līdzjutējus sporta namā «Mēmele» priecēja ar labu spēli, bet noslēgumā zaudēja Cēsu «Lekringam» – 4:6.
Kaut arī viesu komanda ir Latvijas vicečempioni, spēku samērs par to neliecināja. Tā uzskata Bauskas rajona Padomes Sporta nodaļas vadītāja Inga Ūbele. Ātrums bija abu komandu stiprā puse. Trešā perioda beigās, kad rezultāts bija neizšķirts, baušķenieki zaudēja piektos vārtus. Pēc tam, koncentrējoties uzbrukumam, tika zaudēti sestie vārti.
Pēc trim spēlēm baušķeniekiem Latvijas šī gada florbola augstākās līgas čempionātā ir divas uzvaras un viens zaudējums. Kā zināms, augstākās līgas otrajā grupā «Lekrings» ir «Bauskas klēts» sīvs sāncensis, abām komandām var būt izšķiroši savstarpējo spēļu rezultāti.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.