Svētdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija
weather-icon
+3° C, vējš 3.87 m/s, Z-ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Akceptē pretendentu lūgumu

Rajona Padomes ārkārtas sēde notika pagājušajā nedēļā. Darba kārtībā bija viens jautājums – par grozījumiem atklāta konkursa “Bauskas rajona vienotā informācijas tīkla koncesijas piešķiršana” nolikumā.

Rajona Padomes ārkārtas sēde notika pagājušajā nedēļā.
Darba kārtībā bija viens jautājums – par grozījumiem atklāta konkursa “Bauskas rajona vienotā informācijas tīkla koncesijas piešķiršana” nolikumā. Jau vēstīts, ka, ievērojot rajona Padomes augustā pieņemto lēmumu, konkursa piedāvājumus pretendenti varēja iesniegt līdz 30. oktobrim. To izdarījuši seši potenciālie koncesionāri. Trīs pretendenti rajona Padomē iesnieguši lūgumu pagarināt dokumentu sagatavošanas termiņu. Pašvaldību vadītāji Padomes sēdē vienojās un pieņēma lēmumu to pagarināt līdz 27. novembrim.
Termiņa pagarinājums attiecas uz sešiem jau minētajiem konkursa pretendentiem. Piedāvājumi no jauniem konkursa dalībniekiem vairs netiks pieņemti.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.