Mežotnē 24 novusisti piedalījās turnīrā, kas bija veltīts kādreizējam mežotniekam, sporta metodiķim, lieliskam novusa, šaha un dambretes spēlētājam Raimondam Linejam.
Mežotnē 24 novusisti piedalījās turnīrā, kas bija veltīts kādreizējam mežotniekam, sporta metodiķim, lieliskam novusa, šaha un dambretes spēlētājam Raimondam Linejam.
Sacensību vadītājs Guntis Mašinskis stāstīja, ka doma par šādu turnīru viņam un aktīvam novusistam Aldim Pavilonam bijusi jau pirms gada, taču nav izdevies ieceri īstenot. Pēc pirmajiem mačiem esot pārliecība, ka R. Lineja kausu izcīņa varētu kļūt par jauku tradīciju. Šie mači arī turpmāk pulcinātu rajona labākos novusa spēlētājus, taču norises laiks droši vien tiks mainīts, sacensības rīkos janvārī, pirms rajona un pašvaldību mačiem.
Pirmajā reizē visvairāk dalībnieku – desmit novusistu – bija no Mežotnes pagasta, viņiem piebiedrojās Bauskas, Vecumnieku un Ceraukstes sportisti. Piecās stundās tika izspēlētas septiņas kārtas. Vairākiem novusistiem bija vienāds punktu skaits, un godalgotās vietas noskaidrojās papildspēlēs. Godalgas bija sešas – trīs dažādu lielumu kausi un trīs dekoratīvi šķīvji ar gravējumiem.
Lieliskajā sešniekā vietu sadalījums bija šāds: Dainis Fikss, Ingus Trušinskis, Dainis Pavilons, Aldis Pavilons, Gunārs Bulažs, Viktors Rodevičs.
Par balvām jāpateicas Mežotnes pagasta padomei un Gūrija Bulles uzņēmumam.