Daudz runāts, ka Bauskas jauniešiem nav tādas vietas, kur varētu sanākt kopā un atpūsties.
Daudz runāts, ka Bauskas jauniešiem nav tādas vietas, kur varētu sanākt kopā un atpūsties. Beidzot runas pārvēršas darbos.
26. februārī pilsētas skolu jaunieši tikās ar Bauskas Domes deputātiem. Diskutējot vislielāko atsaucību guva priekšlikums par skeitparku. Jaunieši sacīja, ka ir gatavi palīdzēt un pielikt savas pūles, lai tas tiktu uzcelts. Nu laiks pierādīt, kā viņi tur doto vārdu.
2. maijā klubā “Randevu” notiks labdarības pasākums ar mērķi vākt naudu skeitparkam. Organizatori būs aktīvie jaunieši. Kluba “Randevu” īpašnieks bija tik atsaucīgs, ka atļāva izmantot kluba telpas bez maksas, protams, ar noteikumu, ka visi, kas apmeklēs šo pasākumu, ievēros kārtību.
Plānots, ka pēcpusdienā ap plkst. 14 notiks sarīkojums mazajiem bērniem, ieeja – Ls 0,50; vakarā ap plkst. 18 sarīkojumā pulcēsies jaunieši un pieaugušie, ieeja – lats.
Arī skolās notiks jauniešu rīkotas akcijas, kuru laikā savākto naudu ieskaitīs skeitparka celtniecības kontā.
Visi ziedotgribētāji tiek aicināti pārskaitīt naudu uz šo kontu: Skeitparka celtniecībai Bauskas pilsētā, Bauskas pilsētas Dome, LV 09 LHZB 3900011607010.
Atbalstīsim šo grandiozo ieceri un tieksimies uz to, lai arī Bauskas jauniešiem būtu savs skeitparks, kur pavadīt brīvo laiku.
S. ĀTRENA, Bauskas pilsētas 2. vidusskolas 11. klases skolniece