Valsts rehabilitācijas centrā Dubultos izglīto invalīdus un personas ar prognozējamu invaliditāti.
Valsts rehabilitācijas centrā (RC) Dubultos izglīto invalīdus un personas ar prognozējamu invaliditāti. Sazinoties ar RC direktori Regīnu Simsoni, «Bauskas Dzīve» uzzināja, ka pašlaik centrā mācās deviņi Bauskas rajona iedzīvotāji.
Mācīties RC var klātienes, vakara un tālmācības nodaļās, sākot no pašiem pamatiem līdz pirmā līmeņa profesionālajai augstākajai izglītībai, Latvijas darba tirgū pieprasītajās specialitātēs.
Kopš 1998. gada RC darbojas starptautiskā Leonardo da Vinči programmā, kas iekļauj gan profesionālo rehabilitāciju, gan sagatavo invalīdu pārejai no skolas uz darbu un paredzamo šķēršļu pārvarēšanai. Ar projektiem, kas šajā jomā izstrādāti un tiek īstenoti Somijā, Francijā, Norvēģijā un arī Latvijā, varēja iepazīties plašā seminārā, kas 5. februārī notika RC. Invalīdu arodapmācības un rehabilitācijas centrs izveidots arī Alūksnes rajona Alsviķos.