Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+2° C, vējš 2.77 m/s, D-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Atzīmē Kaucmindes mājturības semināra 60. gadskārtu

Valsts Saulaines lauksaimniecības tehnikumā 25. septembra vakarā ciemojās starptautiskās zinātniski praktiskās konferences «Mājturības pedagoģiskās aktualitātes» dalībnieki.

Valsts Saulaines lauksaimniecības tehnikumā 25. septembra vakarā ciemojās starptautiskās zinātniski praktiskās konferences «Mājturības pedagoģiskās aktualitātes» dalībnieki. Viņi iepazinās ar mājturības nodaļas audzēkņu darbu izstādi, apskatīja Kaucmindes pili, vakariņoja. Tā noslēdzās konference, kas divas dienas notika Latvijas Lauksaimniecības universitātē, atzīmējot Kaucmindes mājturības semināra (vēlāk – institūta) atklāšanas 60. gadskārtu.
Pirms desmit gadiem arī Latvijas Lauksaimniecības universitātē tika izveidota Uztura un mājturības katedra. Saieta dalībnieki bija nozares speciālisti un entuziasti no Latvijas, piedalījās arī viesi no Lietuvas, Somijas, Dānijas, Zviedrijas, Polijas, Krievijas, ASV. Konferencē uzstājās arī Saulaines lauksaimniecības tehnikuma mājturības pasniedzēja Guna Gausiņa.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.