Sniega izvešana šonedēļ bijusi aktuāla tikai Bauskā, uzzināja «Bauskas Dzīve», aptaujājot pašvaldības.
Sniega izvešana šonedēļ bijusi aktuāla tikai Bauskā, uzzināja “Bauskas Dzīve”, aptaujājot pašvaldības.
SIA “Vides serviss” labiekārtošanas nozares vadītājs Laimonis Andreika vēstī, ka no sniega atbrīvoti autostāvlaukumi pie SIA “Kvēle” tirdzniecības nama, Rātslaukumā, pie Sv. Gara evaņģēliski luteriskās baznīcas, lai šoferiem būtu iespēja novietot mašīnas, nerastos sastrēgumi un satiksmes traucējumi.
Sniegu savāca un nogādāja uz pļavām Biržu ielā piecas tehnikas vienības. Šis darbs tika paveikts vienā dienā. Citviet pilsētā sniegs no ielām tiek sašķūrēts parkos, skvēros. Ja būs nepieciešamība, no sniega vispirms tiks atbrīvots lielais krustojums, kurā kustība notiek pa loku.
Iecavas novada priekšsēdētājs Jānis Pelsis teic, ka šogad vēl nav bijis nepieciešams izvest sniegu no Iecavas ielām. Taču pašvaldība ir gatava neparedzētiem laika apstākļiem. Noslēgts līgums ar Latvijas Autoceļu direkciju par darbu veikšanu, nolūkots laukums.
Savukārt SIA “Jaunolis” Vecumniekos rīkotājdirektors Vasīlijs Ņikiforovs atzīst, ka ciematā vēl nav bijis tik daudz sniega, lai tas traucētu.