Bārbeles pagasta sporta svētkos sestdien, 17. jūlijā, veiksmi izmēģināja ne tikai vietējie iedzīvotāji. Sportistu vidū bija arī kaimiņi, piemēram, stelpieši, saka pašvaldības kultūras darba vadītāja Dace Starta.
Bārbeles pagasta sporta svētkos sestdien, 17. jūlijā, veiksmi izmēģināja ne tikai vietējie iedzīvotāji. Sportistu vidū bija arī kaimiņi, piemēram, stelpieši, saka pašvaldības kultūras darba vadītāja Dace Starta. Sacīkšu programmu veidoja Bārbeles pamatskolas sporta skolotājs Valērijs Ķirķis. Ilgākās cīņas izvērsās basketbola laukumā, jo pienāca jau vakarstunda, kad spēkojās virves vilcēji. Daudz dalībnieku bija arī šautriņu mešanā un šaušanā ar gaisa šauteni. Vīri rādīja spēku svaru bumbas celšanā. Īpaši pamanāma sportotāju vidū bija Kļaviņu ģimene, kas piedalījās vairākos sacensību veidos un draudzīgi tika dēvēta par “mafiju”.
Bija domāts arī par bērniem, viņi daudzas stundas varēja draiskoties piepūšamajās gumijas atrakcijās, par kurām nevajadzēja maksāt, jo pašvaldība finansēja šo izklaidi. D. Starta atzīst: “Pārliecinājāmies, ka sporta svētki tiešām jārīko atsevišķi. Pērn tie bija organizēti kopā ar pagasta svētkiem.