Lai nodrošinātu uzņēmējus ar informāciju par pieejamām uzņēmumu finansēšanas iespējām Latvijā, administratīvajiem nosacījumiem to saņemšanai, 25. novembrī Bauskas pilsētas Domē Ekonomikas ministrija organizēs bezmaksas semināru.
Lai nodrošinātu uzņēmējus ar informāciju par pieejamām uzņēmumu finansēšanas iespējām Latvijā, administratīvajiem nosacījumiem to saņemšanai, ES struktūrfondu apgūšanu šo mērķu sasniegšanā, 25. novembrī Bauskas pilsētas Domē Ekonomikas ministrija organizēs bezmaksas semināru.
Kā stāstīja Latvijas Reģionu darba devēju, komersantu un uzņēmēju biedrību apvienības projektu vadītāja Inese Pacjuka, semināra tēmas prezentēs Latvijas Garantiju aģentūras, Latvijas Hipotēku un zemes bankas, kā arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvji. Galvenais akcents šajā informatīvajā kampaņā tiks likts uz pieejamām uzņēmumu finansēšanas iespējām Latvijā. Seminārā izplatīs arī informatīvus materiālus un brošūras par katru semināra tēmu, par komercdarbības sākšanu un ar to saistītiem jautājumiem.