Liels prieks, ka Brunavas pagasta padomes vēlēšanās uzvarēja veselais saprāts.
Liels prieks, ka Brunavas pagasta padomes vēlēšanās uzvarēja veselais saprāts. Visu cieņu godājamam Aivim Kārkliņam! Dieva griba ir visvarena. A. Kārkliņam ir lieliska izglītība, viņš pārvalda svešvalodas, ir sportisks un erudīts.
Vai tad pagasta līdzekļi domāti tikai Mežgaļu skolai vai Grenctāles klubam? Iedzīvotājiem apnikusi aģitēšana, kura kūsā tikai reizi četros gados pirms vēlēšanām, tāpēc daudzi nemaz nebalsoja.
Iesaku godājamam A. Kārkliņam pārdomāt pagasta padomes kalpotāju sastāvu. Būtu lietderīgi sekretāres un palīga posteni atvēlēt vietējiem iedzīvotājiem. Tad ietaupītos ceļa izdevumi, automašīna noderētu uz vietas. Kasiere varētu būt laipnāka un zinošāka. Bija skumji, kad man reiz viņa pateica: “Es jau zināju, ka datorā ir kļūda par zemes nodokli.” Kāpēc gan šādu kļūdainu informāciju vajadzēja sūtīt? Tā jau var dabūt infarktu.
Tā par Brunavas pagastu domājam mēs, kuri balsoja par Aivi Kārkliņu.
Ar patiesu cieņu līdzdomātāju vārdā – G. DRUSEIKS