Sestdiena, 2. maijs
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
weather-icon
+20° C, vējš 4.02 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Florbolisti zaudē, bet cer revanšēties

«Uzvara-Lauks» florbola komanda 17. martā Latvijas 14. florbola čempionāta virslīgas izslēgšanas pirmajā spēlē Cēsīs sacentās ar «CelTik/Lekrings» vienību.

“Uzvara-Lauks” florbola komanda 17. martā Latvijas 14. florbola čempionāta virslīgas izslēgšanas pirmajā spēlē Cēsīs sacentās ar “CelTik/Lekrings” vienību. Skanot beigu signālam, tablo rādīja 8:6 mājnieku labā. Mūsu rajona komandas treneris Dainis Akmentiņš uzskata: “Komanda saņēmās un cīnījās labi. Kaut arī zaudējām, spēlētāji pārliecinājās, ka cēsnieki nav neuzvarami. Cēsu komandu atbalstīja ļoti daudz līdzjutēju.” Saskaņā ar čempionāta nolikumu, cīņu par medaļām varēs turpināt komanda, kas gūst uzvaru divās izslēgšanas spēlēs, skaidro Bauskas rajona Padomes Sporta nodaļas vadītāja Inga Ūbele.
Sestdien, 24. martā, sporta namā “Mēmele” “Uzvaralauks” otro reizi sacentīsies ar cēsniekiem, kurus trenē baušķenieks Normunds Grunckis. Ja viesi uzvarēs, viņi turpinās spēlēt, ja zaudēs, tad 25. martā Cēsīs notiks trešā izšķirošā spēle.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.