Sestdiena, 2. maijs
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
weather-icon
+3° C, vējš 2.36 m/s, DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Gaidīts katra devums

Pestīšanas Armijas Bauskas korpuss 15. decembrī sāka ziedojumu vākšanu palīdzībai trūcīgajiem ļaudīm Ziemassvētkos.

Pestīšanas Armijas Bauskas korpuss 15. decembrī sāka ziedojumu vākšanu palīdzībai trūcīgajiem ļaudīm Ziemassvētkos. Tradicionālais katliņš naudas iemešanai nedēļas nogalē bija pie pilsētas 2. vidusskolas un Bauzes tirgū, bet no sestdienas, 16. decembra, ziedojumu vācējas ir lielveikalā “Rimi”, stāsta Pestīšanas Armijas kapteine Ruta Hansena.
Katliņš simbolizē siltumu, ko ar savu artavu katrs var kādam dāvināt. Šādu akciju Pestīšanas Armija rīko sesto gadu, pērn savākti 375 lati. Draudzes ļaudis ir priecīgi katram devējam sirsnīgi pateikties, saka Ruta Hansena.
Baušķeniece Aleta Starodubceva atzīst, ka viņa ir pamanījusi un atbalsta šo ziedojumu vākšanu. Katrs labprātīgi sniegts lats dod svētību arī devējam, viņa saka.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.