Beigušies astoņus mēnešus ilgie būvdarbi Bauskas centrā. Līdzās autoostai un veikalam «Supernetto» vakar, 6. decembrī, apmeklētājiem durvis vēra firmas «Eila» tirdzniecības un darījumu centrs.
Beigušies astoņus mēnešus ilgie būvdarbi Bauskas centrā. Līdzās autoostai un veikalam “Supernetto” vakar, 6. decembrī, apmeklētājiem durvis vēra firmas “Eila” tirdzniecības un darījumu centrs.
“Mana iecere bija radīt objektu, kurš nenorobežotos no pilsētas un draudzīgi sadzīvotu ar apkārtējiem namiem,” skaidro SIA “Nami 3” arhitekts Ēriks Cērpiņš. Viņš pauž cerību, ka šis objekts ne tikai sakārtos Bausku, bet rosinās turpināt darbus, lai jaunus vaibstus iegūtu līdzās esošās ēkas un laukumi. Arhitekts arī skaidro, ka objekta būvē iespējami maz izmantots skārds, telpas nav veidotas kā lieli angāri, bet gan kā mazi biroji. Tādu pašu atziņu pauž baušķeniece Anna Roziņa, kuru “Bauskas Dzīve” sastapa, iepērkoties “Eilas” veikalā. “Tā jau laikam ir, ka lielveikali sāk apnikt. Gribas pabūt arī mazākā un mājīgākā veikaliņā,” skaidro A. Roziņa.
Tieši ērtākas telpas, piemērots laukums automobiļiem ir iemesls, kāpēc “Eilas” namā turpmāk jāmeklē Pareksa bankas Bauskas filiāle, arī apdrošināšanas sabiedrības “Balta” Bauskas nodaļa. “Mēs varēsim uzlabot darbu ar klientiem, jo lielajā zālē darbinieki vairs nesēdēs, noslēpušies stikla būros. Individuālām sarunām iekārtoti ērti kabineti,” par jaunajām telpām stāsta Pareksa bankas Bauskas filiāles vadītāja Ellada Sukonova. Viņai pievienojas arī “Baltas” Bauskas nodaļas vadītāja Ligita Asare, piebilzdama, ka, ēku projektējot, autors ņēmis vērā nākamo īrnieku vēlmi, arī specifiskās prasības. “Ir atšķirība, vai birojs iekārtots pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu sākumā būvētā vai mūsdienīgā, pēc mūsu vēlmēm projektētā ēkā,” skaidro L. Asare. Vakar, 6. decembrī, “Baltas” jaunajā birojā pirmā kliente bija Birute Ivanova. Arī viņa uzteica gan ērtās telpas, gan laipno apkalpošanu.
“Izdevies ir ļoti daudz kas no iecerētā,” tirdzniecības un darījumu centru atklājot, “Bauskas Dzīvei” apliecināja SIA “Eila” valdes priekšsēdētājs Ainārs Pastors. Ēkā iekārtoti vairāki biroji, tirgotavas, ir divas konferenču zāles.
Plānots, ka otrajā stāvā būs arī neliela kafejnīca. “Ir patīkami redzēt, kā lietderīgi ieguldīts bankas kredīts,” apskatot telpas, secināja “Unibankas” Bauskas filiāles pārvaldnieks Andris Urniks. Viņš pauda īpašu prieku par to, ka nams pieder vietējiem uzņēmējiem.
“Te ir ērti, jauki, ceru, ka bizness veiksies. Prieks, ka Bauskā nu par vienu sakoptu vietu vairāk. Kā romantiķe vienīgi vēlētos, lai tukšajā laukumā starp pastu un viesnīcu, kurš redzams pa manu logu, kāds ierīkotu, piemēram, strūklaku,” pirmos iespaidus jaunajā darba vietā pauž individuālā uzņēmuma “Bauskas tūrists” direktore Veronika Puķe.