Iecavā, Pestīšanas Armijas telpās, 20. februārī pirmo reizi tikās pieaugušo dāmu rokdarbnieču interešu pulciņš, kuru saaicinājusi rotu meistare Ginta Zaumane.
«Pirmajā tikšanās reizē sanāca astoņas dzīvespriecīgas dāmas, ar kurām darinājām pērlīšu un ziedu rotas,» «Bauskas Dzīvei» stāsta Ginta, «vienojāmies par citiem interešu virzieniem. Viena dalībniece solījās ierādīt lakatu aušanu, arī citām ir prasmes, ar ko dalīties.»
Dalībnieces ir gandarītas, ka šāds pulciņš izveidots. Līdzīgas darbnīcas G. Zaumane Jelgavā vada kopā ar Daigu Latkovsku modes namā «Tēma», arī iecavniecēm ir vēlme darīt ko līdzīgu. Kā skaidro meistare, mērķis ir katrā tikšanās reizē dažās stundās patīkamā sabiedrībā izveidot gatavu rotu, aksesuāru vai apģērba gabalu, apgūstot arvien ko jaunu.
«Arī pati nemitīgi mācos, tāpēc katrai reizei ir kas jauns, ko piedāvāt. Pirms gada pabeidzu kursus auduma ziedu izgatavošanā, internetā no Maskavas meistares mācījos pērlīšu izšūšanu trīs dimensijās. Vēlos dalīties zināšanās,» pulciņa veidošanas pamatojumu skaidro G. Zaumane.