Trešdiena, 29. aprīlis
Vilnis, Raimonds, Laine
weather-icon
+5° C, vējš 1.79 m/s, Z-ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Konkursā «Trejdeviņi vārdi» atzinība baušķeniecei

Bauskas 1. vidusskolas 12. klases audzēkne Dace Kuķalka saņēmusi atzinību un grāmatas kultūras programmas «Gaismu sauca» konkursā «Trejdeviņi vārdi».

Bauskas 1. vidusskolas 12. klases audzēkne Dace Kuķalka saņēmusi atzinību un grāmatas kultūras programmas “Gaismu sauca” konkursā “Trejdeviņi vārdi”. Tajā darbus bija iesūtījuši 46 vidusskolēni, informē Zinta Gugane, Rīgas Latviešu biedrības speciāliste. Apbalvošana notika 30. oktobrī.
“Rakstīju par Bauskas rajona teicējiem, par īpašāko mūsu pusē, kas pieminēts tautasdziesmās. Ar avotu izvēli man palīdzēja vecmāmiņa Skaidrīte Kuķalka, viņa ir vairāku folkloras kopu vadītāja. Vēl bija jāraksta eseja par to, ko man nozīmē folklora. Neslēpu, ka no bērnības esmu bijusi dažādos folkloristu saietos tāpēc, ka mana vecmāmiņa tur piedalās. Esmu beigusi Mūzikas skolu, pilnveidoju vokālo prasmi, jo dziedāt man ļoti patīk,” stāsta Dace Kuķalka.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.