16. un 17. septembris. Nekādi dižie lomi nav gaidāmi. Tāpēc šajā dienā ieteicams pārbaudīt savus makšķernieka piederumus.
16. un 17. septembris. Nekādi dižie lomi nav gaidāmi. Tāpēc šajā dienā ieteicams pārbaudīt savus makšķernieka piederumus.
18. un 19. septembris. Ideālas dienas visu zivju makšķerēšanai. Sevišķi labi būs asaru, līdaku un zandartu lomi. Aktīvas būs arī baltās zivis.
20. septembris. Pēdējais laiks tikt pie karpām, kuras turpina baroties pirms ziemas miega, varbūt tieši sezonas beigās iespējams tikt pie gada lielākās zivs.
21. un 22. septembris. Zivis ķersies tikai «laimes krekliņā» dzimušiem un zinošākajiem makšķerniekiem. Pārējiem – diez kas nebūs.
23. septembris. Normāla copes diena. Iebarotās vietās aktīvi būs brekši, raudas, ruduļi un pliči.
24. septembris. Zivīm zudīs apetīte, bet ne uz ilgu laiku.
25. un 26. septembris. Ķersies labi. Cerības vēl ir uz kādu prāvu līni vai resnu sudrabkarūsu un karpu.
27. septembris. Ķersies reti, bet labi. Aktīvas būs tieši plēsīgās zivis.
28. un 29. septembris. Teicamas copes dienas. «Makšķernieka paradīze».
30. septembris. Panākumu nebūs, jo zivis šajā dienā ieturēs diētu.