Vecumnieku mūzikas un mākslas skolā darbu sāks vairāki jauni pedagogi. Vizuālās mākslas programmas audzēkņiem zīmēšanas nodarbības vadīs Latvijas Universitātes studente Iveta Bērziņa.
Vecumnieku mūzikas un mākslas skolā darbu sāks vairāki jauni pedagogi. Vizuālās mākslas programmas audzēkņiem zīmēšanas nodarbības vadīs Latvijas Universitātes studente Iveta Bērziņa. Viņa ir Vecumnieku vidusskolas un toreizējās pagasta mūzikas skolas mākslas studijas absolvente. Viņas bijusī skolotāja Anda Sproģe tagad būs Ivetas kolēģe. Studente ir ilustrāciju autore teologa, novadnieka Visvalža Klīves grāmatai, kas nāca klajā pērn.
Mūzikas un mākslas skolas direktore Iveta Lavrinoviča teic, ka darbā tiks pieņemtas arī veidošanas un klavieru skolotājas. Oficiāla tikšanās ar pretendentēm ir paredzēta nākamnedēļ.
Mācību gada atklāšana interešu izglītības iestādē būs 4. septembrī. Pirmo reizi svinības notiks skolas jaunajā koncertzālē, kuras remonts veikts vasarā.