Nepilngadīgo iesaistīšana alkoholisko dzērienu lietošanā ir noziegums, par ko dzeršanas vietā nācās dārgi maksāt kādam Viesturu pagasta iedzīvotājam.
Nepilngadīgo iesaistīšana alkoholisko dzērienu lietošanā ir noziegums, par ko dzeršanas vietā nācās dārgi maksāt kādam Viesturu pagasta iedzīvotājam. Piedzērušais pusaudzis, kuram jau bija krimināla rakstura pārkāpums, pērn, 24. jūnijā, ar nazi rokā uzbruka savam lielajam pudeles brālim, nodarot viņam smagus un dzīvībai bīstamus miesas bojājumus. Kaut gan kopā bija dzerts, apsūdzība tika izvirzīta nepilngadīgajam par smaga nozieguma izdarīšanu. Pirms Tiesas starp apsūdzēto un prokuroru tika noslēgta vienošanās par sodu.
Tiesa to apstiprināja un piesprieda nepilngadīgajam likumpārkāpējam nosacītu brīvības atņemšanu uz diviem gadiem un diviem mēnešiem ar pārbaudes laiku uz diviem gadiem, cietušā labā piedzenot morālo un materiālo kompensāciju 600 latu apmērā.