Ceturtdiena, 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs, Jurgita
weather-icon
+4° C, vējš 1.34 m/s, Z-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Neturēsim noslēpumā ceļojumu iespaidus!

Latvijas apceļotāji, sarosieties konkursam! Joprojām neesmu sagaidījusi nevienu vēstuli, tāpēc pašai bija jāsāk interesēties, uz kurieni Bauskas rajona bērni dodas ekskursijās vai pārgājienos.

Latvijas apceļotāji, sarosieties konkursam! Joprojām neesmu sagaidījusi nevienu vēstuli, tāpēc pašai bija jāsāk interesēties, uz kurieni Bauskas rajona bērni dodas ekskursijās vai pārgājienos. Aizbraucu uz Laumu dabas parku uzspēlēt minigolfu un uzzināju, ka divu gadu laikā šeit ir viesojies krietns skaits bērnu no Bauskas rajona skolām. Sazinājos ar Gaujas nacionālo parku Līgatnē, un atbilde atkal bija apstiprinoša. Vēl paguvu noskaidrot, ka netālu no Iecavas atrodas burvīgs eksotisku mājputnu dārzs “Dobuļi”. To arī ir paguvusi apmeklēt liela daļa Bauskas rajona skolēnu. Tāpēc ļoti gaidu jūsu vēstules un zīmējumus par iespaidiem šajās un citās interesantās vietās.
Savā zīmējumā mēģināju attēlot mazu daļiņu no vērojumiem Laumu dabas parkā. Vislabāk man patika bišu taka un sporta taka, pa kuru var braukt ar riteņiem vai skrienot pārvarēt dažādus šķēršļus.
Dabas parka tuvumā dzīvojošie stārķi jau ir aizlidojuši uz dienvidiem, bet pīles pat negrasās doties prom. Tās uzvedas līdzīgi vistām – staigā apmeklētājiem pakaļ un grib draudzēties. Pīles izskatās visai neparastas – tām ir zilganmelns ķermenis un balta galviņa ar spilgti sarkaniem plankumiem. Ļoti skaists man šķiet arī rozā ūdensrožu dīķis, kurā pīles plunčājas un meklē barību. Gribētos to uzzīmēt, kamēr ziedi vēl nav novītuši.
Vēlreiz aicinu paņemt Latvijas karti un kopā ar vecākiem vai skolotājiem atcerēties, kur vasarā esat bijuši. Pārlūkojiet arī fotogrāfiju albumus! Ja negribas zīmēt, atsūtiet fotoattēlu un īsu aprakstu par vietu, kurā kadrs filmēts. Jūsu stāstiņus un zīmējumus laikrakstā ieraudzīs daudz bērnu, un varbūt arī viņiem radīsies vēlme apmeklēt vietas, kur citi jau ir bijuši.
Vēstules gaidīšu līdz 5. oktobrim (pasta zīmogs) Bauskā, Rīgas ielā 51, LV-3901.
LAURA

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.