Sestdiena, 2. maijs
Ziedonis
weather-icon
+4° C, vējš 2.32 m/s, DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Nosauc titula «Gada sporta skolotājs» pretendentus

Konkursa «Gada sporta skolotājs» otrajai kārtai izvirzīti astoņi dalībnieki, izvērtējot rajonu un pilsētu izglītības pārvalžu iesūtītās dalībnieku vērtēšanas anketas un raksturojumu.

Konkursa “Gada sporta skolotājs” otrajai kārtai izvirzīti astoņi dalībnieki, izvērtējot rajonu un pilsētu izglītības pārvalžu iesūtītās dalībnieku vērtēšanas anketas un raksturojumu. Šonedēļ kļūs zināmi trīs finālisti, no viņiem pēc tam izraudzīs titula ieguvēju. Tā informē Aiga Salmane, Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietnieka sporta jautājumos palīdze. Otrajā kārtā no Bauskas ir iekļuvis pilsētas 1. vidusskolas sporta skolotājs Ivars Prīsis.
Konkursu jau otro gadu rīko Izglītības un zinātnes ministrija, lai veicinātu pedagogu radošo darbību, popularizētu sportu skolās un motivētu audzēkņus sportot, veidojot pozitīvu attieksmi pret sportu un veselīgu dzīvesveidu. Pērn titulu “Gada sporta skolotājs” ieguva Vecumnieku vidusskolas pedagogs Pēteris Lungevičs, atgādina Bauskas rajona Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Biruta Grantiņa.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.