Ceturtdiena, 30. aprīlis
Lilija, Liāna
weather-icon
+-2° C, vējš 2.02 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Pārvācas uz pirmo stāvu

Organizācijas Sarkanais Krusts Bauskas komiteja 6. februārī sāka pieņemt apmeklētājus Rīgas ielā 2, pirts ēkas pirmajā stāvā.

Organizācijas Sarkanais Krusts (SK) Bauskas komiteja 6. februārī sāka pieņemt apmeklētājus Rīgas ielā 2, pirts ēkas pirmajā stāvā. Telpas 103 kvadrātmetru platībā izremontētas par SIA “Bauskas pakalpojumi” līdzekļiem. Īres līgums noslēgts uz vienu gadu, informē SK komitejas izpilddirektore Sandra Pumpuriņa.
Pašlaik tiek iekārtots zemo cenu veikals, kurā pārdos jaunus un mazlietotus apģērbus, ko SK komiteja pērk no izplatītājiem. Šāda prakse ir populāra Skandināvijā. Sadraudzības pilsētā Hedemorā šāda tirgotava darbojas ļoti sekmīgi. Arī vairākas Latvijas SK komitejas rajonos ir iekārtojušas veikalus. Tā tiek nopelnīti līdzekļi telpu nomai un palīdzības sniegšanai. Bez maksas divas reizes gadā SK piedāvā apģērbus, apavus un citas lietas tikai tiem, kuriem pašvaldībā piešķirts trūcīgās personas statuss. Tiek veidots to cilvēku reģistrs, kuri saņem šādu SK palīdzību.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.