Sestdiena, 2. maijs
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
weather-icon
+8° C, vējš 2.24 m/s, DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Piedalīsies sacensībās Čehijā

Iecavas novada sporta skolas «Dartija» septiņi vieglatlēti gatavojas startam Eiropas bērnu vieglatlētikas spēļu «Grand Prix» sacīkstēm Čehijas pilsētā Brno. Divu dienu mači sāksies 17. septembrī.

Iecavas novada sporta skolas “Dartija” septiņi vieglatlēti gatavojas startam Eiropas bērnu vieglatlētikas spēļu “Grand Prix” sacīkstēm Čehijas pilsētā Brno. Divu dienu mači sāksies 17. septembrī. Tā informē novada sporta dzīves organizētāja Baiba Gāga.
Audzēkņu treneri ir Elmārs Gāga un Dace Vizule, kura sportistus pavadīs uz ārzemēm. E. Gāga atklāj: “Kristaps Gāga, dzimis 1993. gadā, startēs lodes grūšanā un šķēpa mešanā, bet Elvijs Šteins, dzimis 1994. gadā, – augstlēkšanā un bumbiņas mešanā. Mani audzēkņi pirmo reizi dosies tik tālu uz sacīkstēm.”

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.