Saulaines profesionālās vidusskolas audzēkņi, īstenojot Leonardo da Vinči programmā pieteiktos projektus, otro reizi devušies uz Franciju.
Saulaines profesionālās vidusskolas audzēkņi, īstenojot Leonardo da Vinči programmā pieteiktos projektus, otro reizi devušies uz Franciju. Līdz 25. martam Leparakletes lauksaimniecības skolā prakse būs trim audzēkņiem. Saulainiešu mērķis ir prasmju un kompetenču pilnveidošana ES vides un higiēnas standartos Francijā. Vienu nedēļu pie sadarbības partneriem pabija arī trīs pedagogi. Tā informē profesionālās vidusskolas starptautisko projektu koordinatore Iveta Dreņģere.
Saulainē 5. martā ieradās pieci jaunieši no Zviedrijas. Viņiem līdz 24. martam paredzēta plaša un interesanta programma. Tajā iekļauta arī prakse Rundāles pils muzejā, zemnieku saimniecībās “Vaidelotes” un “Bērziņi”. Jaunieši un arī viņu pedagogi dosies ekskursijās uz Rīgu, Jelgavu, Tērveti.