Piektdiena, 17. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta
weather-icon
+7° C, vējš 1.67 m/s, Z-ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Slimnīcai sola ierobežotas funkcijas

Bauskas slimnīcai, tāpat kā Dobeles un apkārtnes slimnīcai un Aizkraukles slimnīcai, veselības aprūpes iestāžu attīstības plānā paredzēts lokāls statuss.

Bauskas slimnīcai, tāpat kā Dobeles un apkārtnes slimnīcai un Aizkraukles slimnīcai, veselības aprūpes iestāžu attīstības plānā paredzēts lokāls statuss.
Tāds ir Veselības ministrijas izstrādātais ambulatorās un stacionārās aprūpes pakalpojumu sniedzēju struktūras projekts. To sākušas izvērtēt Zemgales plānošanas reģionu veidojošo pašvaldību amatpersonas. Tā aģentūru LETA informējis Zemgales attīstības aģentūras speciālists Juris Kālis.
Projektā paredzēta vairāku slimnīcu pārprofilēšana un apvienošana. Sekundārā veselības aprūpe Latvijā tiks nodrošināta desmit daudzprofilu neatliekamās palīdzības slimnīcās. Zemgalē tās būs Jelgavā un Jēkabpilī. 24 lokālo slimnīcu skaitā ir arī Bauska. Tā bija paredzēts arī iepriekš izstrādātajā veselības aprūpes masterplānā. SIA «Bauskas slimnīca» direktors Uģis Zeltiņš vairākkārt paudis neapmierinātību ar šādu lēmumu, jo tas aptur ārstniecības iestādes attīstību.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.