Pirmdiena, 15. decembris
Johanna, Hanna, Jana
weather-icon
+5° C, vējš 0.89 m/s, R-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Vienas sirds divas pusītes

Kaspars un Kristīne mācās Rīgā un dzīvo kopā. Kristīnei ir 16, Kasparam 18 gadu. Pārītis iepazinās diskotēkā Brunavas pagastā.

Kaspars un Kristīne mācās Rīgā un dzīvo kopā. Kristīnei ir 16, Kasparam 18 gadu. Pārītis iepazinās diskotēkā Brunavas pagastā. Kasparam Kristīne ļoti patikusi, bet nav bijis drosmes uzlūgt viņu, jo meitene izskatījusies ļoti lepna. Savukārt Kristīne klusībā vēlējusies, kaut vienu deju nodejot ar Kasparu.
Tagad, kad viņi viens otru iepazinuši, abiem lūdzu atklāt, ko viņiem nozīmē daži bieži lietoti vārdi. (Atbildes sniegtas, nezinot, ko saka partneris.)
Mīlestība
Kristīne: Īpašs dvēseles stāvoklis, abpusēja uzticēšanās, jūtas, cerība.
Kaspars: Mīlestība ir skaista, kad viens otram uzticas. Tās ir īpašas jūtas. Pirmā mīlestība ir pati skaistākā. Kristīni es mīlu.
Naids, Greizsirdība
Kristīne: Nāvējošs ierocis. Ar draugu bieži iznāk sanaidoties greizsirdības dēļ.
Kaspars: Sastrīdamies greizsirdības dēļ, īpaši, ja vēl dod tam iemeslu?
Kaisle
Kristīne: Labu attiecību mērķis.
Kaspars: Šīs jūtas ļoti satuvina, manuprāt, Kristīne ir ļoti kaislīga, bet varbūt es neprotu šo jēdzienu izskaidrot.
Sekss
Kristīne: Tas ir kaut kas labs, bet bez romantisma attiecībās tas nav nekas. Dažas meitenes uzskata seksu par galveno, bet es tam nepiekrītu.
Kaspars: Sekss tā ir dziļa kaislība starp cilvēkiem, ne tikai fiziska, bet arī garīga.
Sabiedrība
Kristīne: Apkārtējie cilvēki
man nereti «uzdzen» kompleksus. Ar drau-
gu varu bez kautrēšanās staigāt, «knibināties». Striktāk jāuzvedas viesībās.
Kaspars: Man un Kristīnei patīk atrasties sabiedrībā.
Ģimene
Kristīne: Ģimene nozīmē apprecēties, dzemdēt bērnus, būt laimīgai.
Kaspars: Ģimene ir manas mājas, mani vecāki, ikviens, kurš mani mīl. Savu ģimeni vēlos šādu – skaistu sievu, paklausīgus bērniņus, labus vecvecākus.
Nākotne
Kristīne: Gribu būt kopā ar Kasparu, veidot kopā ar viņu savu dzīvi.
Kaspars: Nākotne ir pagātnes turpinātāja. Manuprāt, tagadnes nemaz nav, ir tikai nākotne. Gribu mācīties, pabeigt augstskolu, dabūt labi apmaksātu darbu, nodibināt ģimeni. Vēlot, lai mani neviens un nekad nepamet.
Pierakstījusi K. EIGMINA, rajona Bērnu un jauniešu centra žurnālistikas pulciņa dalībniece

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.