Šajā rubrikā publiskojam lasītāju telefona zvanos izteikto sāpi, priekšlikumus un jūsu atsauksmes, kas publicētas interneta mājaslapā .
Šajā rubrikā publiskojam lasītāju telefona zvanos izteikto sāpi, priekšlikumus un jūsu atsauksmes, kas publicētas interneta mājaslapā .
Varat norādīt uz dažādām nejēdzībām, un, protams, aicinām jūs pateikt arī ko labu. Zvaniet pa telefonu 3922963 vai rakstiet mūsu mājaslapā.
Strīdīgais aplis
“Lūgums ielikt rajona avīzē izskaidrojumu ar zīmētu shēmu par iebraukšanu apļveida kustībā, braucot pa Kalna ielu Bauskā uz apli, – kā no pirmās joslas, tā arī no otrās. Ceru, ka tad vismaz rajona autovadītāji vairs neizraisīs kļūdas un vairs nebūs domstarpību.”
Atļaujas nemaksāt
“Vai avīzīte nevarētu veikt pētījumu, kā Bauskas komunālie dienesti veic darbu ar nemaksātājiem? Kāpēc ir tāda cilvēku kategorija, ka viņi gadiem atļaujas nemaksāt par saņemtajiem pakalpojumiem un viņiem neviens neko nevar padarīt? Kādēļ tāda situācija ir radusies, kā māju vecākie rīkojas šādos gadījumos, aprakstiet, lūdzu, pieredzi un iespējamos risinājumus!”
“Zildeguņi” priekšā
“Kad beidzot tiks atrisināta sāpīgā problēma Bauskas Rātslaukumā – dzērāju sēdēšana un publiskā iedzeršana? Normālam cilvēkam uz soliņa Rātslaukumā pasēdēt nav iespējams – visur “zildeguņi” priekšā.”
Bezmaksas zaļumi
“Ja gribas par velti pastaigāties zaļumos, jāiet uz mežu. Bet, ja sprunguļi ķersies kājās un skudras līdīs biksēs, tad sapratīsit, kāpēc par ieeju Rundāles pils parkā prasa kapeiciņu.”
Ērts autobuss
“Braucu ar 5. maršruta pilsētas autobusu un tiku ar bērna ratiņiem iekšā un ārā bez palīdzības, kas man pēdējā laikā nebija izdevies. Paldies šoferītim!”