Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Sestdien, 26. novembrī, “ELVI florbola līgas” turnīra tabulas līdere “FS Masters/Ulbroka” savā laukumā uzņēma “Bausku”. Pēc pirmā perioda vadībā ar 2:1 atradās baušķenieki, bet visā spēlē ar 11:5 triumfēja Ulbrokas komanda, ziņo portāls floorball.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ulbrokā notikušās spēles rezultātu astotajā minūtē atklāja čehu leģionārs Tomašs Veselijs, kurš vadībā ar 1:0 izvirzīja komandu “FS Masters/Ulbroka”. Tomēr pēc pirmajām 20 minūtēm labākā noskaņojumā bija Bauskas florbolisti, jo viņu labā pa golam iemeta Pāvels Seredickis un Ralfs Akmentiņš (2:1). Savukārt otrajā trešdaļā deviņus bezatbildes vārtus guva ulbrokieši, praktiski izšķirot šīs cīņas rezultātu (10:2). Atlikušajā periodā uzbrukumā nedaudz labāk darbojās “Bauska”, tomēr pārliecinošu uzvaru ar 11:5 svinēja “FS Masters/Ulbroka”.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar četrām uzbrukumu noslēdzošajām piespēlēm bija Rūdolfs Vilmanis, kurš saņēma arī labākā spēlētāja balvu. Pa 3 (2+1) punktiem viņa komandas biedriem Tomam Bitmanim un Matīsam Kristiānam Morozovam, pa diviem goliem iemeta Eduards Stūre un Tomašs Veselijs, bet 2 (1+1) punkti Tomasa Kristofera Birstiņa kontā.

Par labāko starp baušķeniekiem atzina vārtsargu Jāni Gožu, kurš atvairīja 23 no 34 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar 3 (1+2) punktiem bija Pāvels Seredickis, divus golus iemeta Pēteris Zeltiņš, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Ralfs Akmentiņš un Felikss Žieds. Pēc šīs uzvaras “FS Masters/Ulbroka” ar 29 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas pirmajā vietā, bet “Bauskai” joprojām deviņi punkti un 9. vieta.