Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Baušķenieki un viesi piestāj «Ģimenes prieka pieturā»

Starptautisko ģimenes dienu, ko atzīmē 15. maijā, sestdien, 14. maijā, Bauskā ievadīja Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) «Ģimenes prieka pietura». Lai arī no rīta lija lietus, jau pirms pulksten 11 BJC bija sanākuši bērni, lai darbotos radošajās darbnīcās, ko piedāvāja BJC pulciņu vadītāji. Bija iespēja zīmēt dzeltenzilus ziedus, dziedāt, darboties ar mālu, ar pirkstiņkrāsām, cept pankūkas un darīt daudz ko citu. Varēja iesaistīties unikālajā rokdarbu projektā «Šalle Latvijai», ieadot tajā savas ģimenes krāsu rakstu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

BJC pagalmu pieskandināja motoru rūkoņa – bija ieradušies motokluba «Bucefals» vīri ar saviem uzmanību piesaistošajiem spēkratiem. Vislielākā uzmanība tika triciklam «Boom», kas ir 2007. gada izlaiduma Vācijas rūpnīcas ražojums. Daudzi fotografējās uz motocikliem vai pie tiem.

Lietus un peļķes diemžēl izmainīja scenāriju, dancot pastalās pa peļķēm nebūtu prātīgi, tāpēc skatītāji devās uz BJC Dzelteno māju, lai vērotu «Mēmelītes» priekšnesumu. Tad skatītāji atgriezās BJC pagalmā, saule bija aizdzinusi lietu, un visi bija gatavi baudīt koncertu un fotografēties «Prieka pieturas» stendā kopā ar pulciņa skolotāju, citiem dalībniekiem un vecākiem. Cits pēc cita tiek nosaukti BJC pulciņi un to vadītāji, BJC direktore Benita Svareniece pasniedza atzinības un pateicības rakstus audzēkņiem un «Prieka pieturas abonementus» skolotājiem.

Ģitārspēles pulciņa skolotājs mūziķis un producents Aigars Voitišķis kopā ar skolnieci Keitu Artu Kūmiņu sanākušos iepriecināja ar vairākām dziesmām –«Mākonis», Keita izpildīja arī sava vectēva Ivara Žinduļa komponēto dziesmu «Sapņu bites», skanēja arī «Daļa Rīgas» ar M.Upmanes-Holšteinas vārdiem, liekot uzsvaru uz to, ka ikviens ir daļa no BJC.

Medijpratību grupa «Bauskas dārgumu meklētāji» viņu skolotājas Vijas Cerusas vadībā rādīja latviešu tautas pasakas «Maģiskā bēgšana ar meitenes palīdzību» dramatizējumu. Pēc dažādajām aktivitātēm visi varēja baudīt saimes skābeņu zupu. 30 litrus aptuveni 100 cilvēkiem bija izvārījusi «Labo garšu studijas» skolotāja Ludmila Meldere. Rinda stāvēja arī pie tā sauktajām bada pankūkām šoreiz elektriskajā pannā. Visi, arī «Bucefala» vīri, bija priecīgi par šādu gardu un spēcinošu noslēgumu, kad vēl varēja nesteidzīgi dalīties gūtajos iespaidos un kavēties draudzīgās sarunās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.