Kārtējo uzvaru «Ramirent» Latvijas Nacionālās basketbola līgas spēlē guvusi «Bauskas» komanda, kas ar 98:79 pārspēja «Saldus» vienību. Jāteic gan, ka panākums bija negaidīti pārliecinošs, it īpaši tāpēc, ka lielāko daļu spēles baušķenieki pavadīja bez trenera.

Spēli, kas notika 1. decembrī Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sporta zālē, baušķenieki sāka ar veiksmīgu trīspunktu metienu sēriju un izvirzījās pirmajā ceturtdaļā vadībā ar deviņiem punktiem – 30:21.

Otro ceturtdaļu ar dzelžainu aizsardzību iesāka «Saldus» un pamazām pārsvaru mazināja. Reizē gan pieauga asumi basketbola laukumā, kas beidzās ar tehnisko piezīmi «Bauskas» trenerim Jurim Ojāru un viņa noraidīšanu – atlikušo spēli treneris vēroja no malas. Baušķenieki gan neapjuka un aizvadīja ļoti labu otro puslaiku – izceļoties gan ar tālmetieniem, gan cīņu zem groza un caurgājieniem. Rezultātā pārliecinoša uzvara.

Ivaram Zemītim 27 punkti un 12 atlecošās bumbas. 24 punkti Gundaram Bričkam, no tiem pieci precīzi tālmetieni. Spēlē beidzot atraisījās Kristaps Šteinbergs – 17 punkti un 11 atlecošās bumbas. Deviņi punkti Reinim Solzemniekam, astoņi punkti un desmit piespēles Tomam Vilkam, pa sešiem Kristeram Kalniņam un Mārtiņam Bērziņam, viens punkts Arnim Simsonam.

Tagad «Bauskai» būs divas spēles viesos un savās mājās spēlēs Ziemassvētku priekšvakarā 23. decembrī ar līdervienību «Kandava/Anzāģe». Turnīra tabulā Rietumu grupā «Bauska» ir ceturtajā vietā.