Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pēc visām uzvarām mājās un labajiem sasniegumiem statistikā komandai «Bauska» nāca arī nepatikšanas – «Ramirent» Latvijas Nacionālās basketbola līgas septīto maču mājās ar BK «Jelgava» neizdevās noslēgt ar uzvaru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēlē, kas notika 5. janvārī, baušķenieki nebūt nedomāja spēcīgajiem viesiem atdot maču. Pirmo ceturtdaļu izdevās noslēgt ar rezultātu 29:27 mājinieku labā. Otrajā ceturtdaļā abas vienības ik pa brīdim piedzīvoja tukšos periodus, kad nekrita nekas, bet te parādījās tendence, kas bija izšķiroša arī trešajā ceturtdaļā – šajās situācijās «Jelgavas» spēlētāji bija labāki aizsardzībā, neļaujot baušķeniekiem izlīdzināt rezultātu vai pat izvirzīties vadībā. Otro ceturtdaļu jau uzvarēja «Jelgava» ar 15:21 un bija labāki arī trešajā ceturtdaļā ar 26:32. Pēdējās ceturtdaļas sākumā baušķenieki vēl mēģināja kaut ko mainīt, bet drīz vien bija skaidrs, ka šoreiz komandai pietrūkst spēka. Kaut arī laukumā šoreiz pievienojās vēl viens no komandas balstiem Reinis Solzemnieks, tomēr fiziski šoreiz tempu baušķeniekiem noturēt neizdevās. Rezultātā piedzīvots zaudējums ar 84:96.

Jāatzīmē, ka viesiem šoreiz bija neredzēti veiksmīga precizitāte no trīspunktu līnijas. Andris Justovičs iemeta piecus no sešiem metieniem – 83,3 procenti, Kristaps Pļavnieks četrus no sešiem – 66,7 procenti un Uldis Feldmanis četrus no deviņiem – 44,4 procenti.

Komandas «Bauska» sastāvā kā vienmēr rezultatīvs bija Ivars Zemītis – 35 punkti un deviņas atlēkušās bumbas. Diemžēl nekrita no trīspunktu līnijas – visi pieci metieni garām. 15 punkti Gundaram Bričkam, pa 14 punktiem Jānim Eidukam un Tomam Vilkam – pēdējam arī deviņas rezultatīvas piespēles. Četri punkti Reinim Solzemniekam. Divi punkti un astoņas atlēkušās bumbas Kristapam Šteinbergam – viņš bija vienīgais, kam kaut cik veiksmīgi izdevās iegūt bumbas uzbrukumā – piecas no atlēkušajām bumbām bija tieši uzbrukumā.