Aizdevums.lv reģionālās līgas Rietumu grupas spēlē «Bauskas BJSS» 23. janvārī Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sporta zāles telpās uzņēma «Babītes» komandu.

Abas komandas aizvadīja spēcīgu aizsardzības spēli, kurā labāki bija baušķenieki. Viesi vairākas reizes pārtērēja laiku uzbrukumā, jo nespēja tikt līdz metienam pa grozu. Tas, ka dominē aizsardzības spēle, bija pamanāms arī pēc pirmā puslaika rezultāta – 37:31 «Bauskas BJSS» labā. Jāatzīst, ka baušķenieki nelielo pārsvaru spēja noturēt un nedaudz palielināt līdz spēles beigām, kopā uzvarot katru ceturtdaļu – 19:14, 18:17, 24:23 un 19:16, beigās uzvarot ar 80:70.

Laukumā bija visi «Bauskas BJSS» komanda spēlētāji, turklāt lielākā daļa spēlēja ilgāk par desmit minūtēm. Rezultatīvākais bija Kristers Kalniņš ar 19 punktiem. 15 punkti Dāvim Smiltniekam, par 12 punktiem Robertam Miezītim un Maiklam Burmistrovam, pa pieciem punktiem Edvardam Sniedzītim un Tomam Rimševicam, četri punkti Rihardam Nikolajam Maikūnam, pa trīs punktiem Martinam Caunem un Rodrigo Kazulim, divi punkti Henrijam Pļaviņam.