Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Bauskas Kultūras centra amatiermākslas kolektīvi atklāj sezonu

Sestdien, 5. novembrī, Bauskas Kultūras centrā pēc divu gadu pārtraukuma klātienē sanāca kopā iestādes amatiermākslas kolektīvi, lai svinīgā gaisotnē iezīmētu jaunās sezonas sākumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Brīvdienā interesentiem bija iespēja apmeklēt četrus dažādus koncertus, kuros kolektīvu dalībnieki ar lielu aizrautību demonstrēja savu prasmi dziedāt, dejot un spēlēt.

“Beidzot amatiermākslas kolektīvi pilnvērtīgi var ne tikai satikties mēģinājumos, bet arī būt kopā koncertos un nodot skatītājiem sagatavotos priekšnesumus. Būšana kopā kolektīvā un būšana kopā ar skatītāju jau ir viens no priekšnosacījumiem, lai ne tikai mūsu kolektīvi, bet amatiermāksla kā tāda varētu pastāvēt. Priecājos, ka smago pandēmijas laiku kolektīvi ir izturējuši un mēs visi kopā pilnvērtīgi varam uzsākt jauno kultūras dzīves sezonu,” sacīja Bauskas Kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš.

Koncertdienu Bauskas Kultūras centrā atklāja ar Bauskas Tautas teātra skeču “Astroloģija”, pēc kura ar deju priecēja Eiropas deju kopa “Vēlreiz”, līnijdeju grupa “Hot Boots” un mūsdienu deju grupa “Lēra”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otrajā koncertā uzstājās folkloras kopa “Trejupe”, vokālais ansamblis “Eliksīrs” un sieviešu vokālais ansamblis “Adoramus”. Savukārt trešajā koncertā sadziedājās visi Bauskas Kultūras centra kori – senioru koris “Sarma”, jauktais koris “Dzīle” un jauktais koris “Mežotne”.

Koncerta dienas noslēgumā uz skatuves dēļiem kāpa senioru deju kolektīvs “Senbiguļi”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Biguļi” un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mēmele”. Tautas deju ansamblis “Jandāls” un TDA “Jandāls” studija koncertā piedalījās attālināti.

Šobrīd Bauskas Kultūras centrā darbojas 16 amatiermākslas kolektīvi, kuri ir atvērti ikvienam pilsētniekam, kurš jūt aicinājumu radoši izpausties un vēlmi dažādot savu brīvo laiku.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.